Gizlilik Sözleşmesi

Patlıcan Rulo Izgara Tavuk Salata BF Rozbif Kanape Salmon Tartare Sour Cream Spinach

1. Sözleşmenin Onaylanması Gizlilik Politikası

busyfolks.com.tr üyesi olmak için, önce kayıt formumuzu doldurmanız ve busyfolks.com.tr üyelik sözleşmesi hükümlerine uymayı kabul ve taahhüt etmeniz gereklidir. Kullanıcı, kayıt formunu doldurup onayladığı ya da bu sistemi kullanarak herhangi bir hizmet aldığı ya da sipariş verdiği andan itibaren busyfolks.com.tr sözleşmesine uymayı taahhüt etmiş kabul edilir.


2. Hizmetlerin Tanımı

busyfolks.com.tr sözleşmeyi onaylayan üyelerine internet ortamından yemek siparişi verme imkanı sunar.


3. busyfolks.com.tr üyelik sistemi


busyfolks.com.tr üyesi kendisinin belirleyeceği bir 'kullanıcı adı' ve 'şifre'ye sahip olur.
'Kullanıcı adı' üyeye özeldir ve aynı 'kullanıcı adı' iki farklı üyeye verilmez.
'Şifre' sadece kullanıcı tarafından bilinir. Kullanıcı dilediği zaman şifresini değiştirebilir. Şifre'nin seçimi ve korunması tamamıyle kullanıcının sorumluluğundadır. busyfolks.com.tr, şifre kullanımından doğacak problemlerden kesinlikle sorumlu değildir.
busyfolks.com.tr kullanıcıyı sadece kendi bölgesinde olan ve yararlanabildiği promosyonlardan e-posta yolu ile haberdar eder. busyfolks.com.tr kullanıcı bilgisini kesinlikle üçüncü parti şirketlerle paylaşmaz – telefon numarası, paket servisi yapan restoranla siparişin daha çabuk ve doğru teslimi ile ilgili olarak paylaşılabilir - veya üçüncü parti şirketler adına e-posta gönderimi yapamaz.
Kullanıcının busyfolks.com.tr üyeliği gerektiren servislere bağlanabilmesi için kullanıcı adını ve şifresini girmesi gereklidir. Bu işlem busyfolks.com.tr' ye 'login' olmak şeklinde tanımlanmıştır.


 

BusyFolks Gourmet

Masa başında iyi yemek arayan meşgul insanlar için sağlıklı, lezzetli ve şık menüsü ile BusyFolks Gourmet şimdilik Levent’te! Meaty Box, Chicky Box, Fishy Box, Veggy Box ve Daily Box seçenekleri ile BusyFolks LunchBox… Ofis toplantılarına göre tasarlanmış çok özel seçenekleri ile BusyFolks Luncheon…

İletişim

+90 212 278 5000
+90 542 527 3323
+90 212 278 5100
info@busyfolks.com.tr

Twitter

Facebook